GTA V'in Çok Büyük Olmasından Endişe Etmeyin

'Oyun Haberleri ve Yakında Çıkacak Oyunlar' forumunda ıIPaTRoNIı tarafından 12 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. ıIPaTRoNIı

ıIPaTRoNIı Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2

GTA V ile ilgili gelen ilk bilgileri takip edenlerin anlayacağı üzere Rockstar, şimdiye kadar görebileceğimiz en geniş alana sahip bir oyunla karşımıza çıkacak.

Teknik olarak RDR + GTA: SA + GTA IV'den daha büyük olacağı açıklanan :jawdown: GTA V'in Los Santos'u adına yeni açıklamalar geldi.

Yaptığı açıklamalarda Dan Houser, "Bu büyüklük konusunda endişe etmeyin. Yapacaklarımız için oldukça büyük bir alana ihtiyacımız vardı. Size bu büyük alanda uçma iznini ve neredeyse her an için birden fazla seçenek aşamasını sunacağız. Yani, oluşturulacak her alandan faydalanabileceksiniz." sözlerini söyledi.

ALINTIDIR = BSC

2. Twenty

Twenty Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    83
    Cevap: GTA V'in Çok Büyük Olmasından Endişe Etmeyin

Yararlı paylaşım sağol. Çok çok gerçekçi bir oyuna ihtiyacımız var. Bunlarında sağlayacağını düşünüyorum. Umarım 50-60 GB lik bir oyunla gelmez :) inşallah 30-35 olur.

Yeni bir sistem toplayacağım;

i3 işlemci
    8 gb ddr3 1600 ghz ram
    2 GB 128 bit gddr3 Ekran kartı

Toplam: 500 TL

Bunun için yeterli olurmu :D gta 4 4 gb ramda kasan bir oyun. ?

3. ıIPaTRoNIı

ıIPaTRoNIı Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Sistemden Anlama Fazla.

Ama İşlemciyi i5 Al

4. jackerz

jackerz Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    55

kullandığınız donanımlardan tam performans alabilmek için mutlaka ssd disk kullanmayı deneyin. mevcut bilgisayarınızın performansında %80 oranında bir artış olacaktır. biraz tuzlu olsada fiyatları ortalama bi seviyeye ulaşmış durumda 120gb lik bir ssd işinizi fazlasıyla görür fiyat olarakta ortalama 250tl den başlıyor.

5. Twenty

Alınan Beğeniler:
    83

İ5 için yeterli param yok i3 250 tl i5 500 tl i3 çokmu kötü_

6. ıIPaTRoNIı

ıIPaTRoNIı Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Acele Etme Daha Fazla Para Biriktir...

Daha İyisini AL.

7. Arkedios

Arkedios Moderatör Moderatör

Alınan Beğeniler:
    58

Map'in büyüklüğünden ziyade oyuna farklı şeyler eklenmeli. GTA oyunlarında para kazanıyorsun, kazanıyorsun ama harcayacak bir şey yok. GTA San Andreas ve Vice City'de yine ev alabiliyorduk. Ama GTA 4'de hiçbir şey yoktu.

Örnek olarak Sleeping Dogs oyunundaki gibi araba satın alma olabilir.

8. Vezir-i azam

Vezir-i azam Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    7

Kaç yıldır oyun oynarım hayatımda gördüğüm en büyük open world oyun Just Cause 2 Oyunundadır.

Ayrıca bu kadar büyük haritaya Arkedios 'un da dediği gibi parayı harcayacak değişik şeyler eklense örneğin : Saints Row -The Third Oyunundaki gibi gayrimenkul alsak , silah ve arabaları geliştirsek vs..

Bu zamanda i5 ler bile orta sınıf olarak kabul görüyor i3 işlemci ile bana göre en fazla 2012 'ye kadar olan oyunları rahat oynarsın şimdi yeni çıkacak oyunları rahat bir şekilde oynayamazsın.

Sana 2 önerim var.

1. Önerim : ıIPaTRoNIı 'da dediği gibi biraz para biriktir sabret vatan'ın %25 kampanyalarını bekle güzel bir sistem topla.

2. Önerim : Eğer benim gibi tasarımla uğraşmıyorsan , sadece oyun oynamak için pc almak istiyorsan pc ye o kadar para vermeye hiç gereği yok.forumdonanımdan 2. el jailbreak yapılmış bir ps3 alabilir veya ben online oynamak istiyorum ve 2. elle uğraşmam sıfır alacam dersen bir tane Ps3 alıp , Psn kardeşliği kurabilir en son ps3 oyunlarını bile 20 TL ye orjinal oynayabilirsin. ;)

Tabi tercih senin :)

9. Twenty

Alınan Beğeniler:
    83

Tavisyen için sağol ama 2012 ye kadar oynayabilirsin i3 le dedinya. Dual core işlemcim var. Çoğu oyunu açıyor. İ3 den 2 merdiven aşağı bir işlemci.

İ3
    Core 2
    Dual Core

Çoğu 2012 oyunu core 2 istiyor bi üstüde i3...

10. kosif

kosif Süper Moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    27

i3 alman için geçerli bir sebebin yoksa kesinlikle benim tavsiyem dışı. İ5 düşündürür ama benim kafemin sistemi 15 makina İ7 8 Makina İ5.

11. Twenty

Alınan Beğeniler:
    83

Geçerli bir sebebim olmasa i5 alırdım. Fakat toplam bütçem 500 İ5 ise 500 TL

i3 ün bi üstü işlemci yokmu ? babam derslerden dolayı şu pc yi bırak diyo eğer 500 tl dersem iyice kızar.

Bu Sayfayı Paylaş